Bildiri Gönderimi

Bildiri Gönderimi

Bildiri gönderim formu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bildiri Gönderim Formu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BİLDİRİ GÖNDERİM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bildiri gönderimi ile alakalı hata, bilgi talebi, soru yada görüşlerinizi etkinliksarus@gmail.com mail adresine bildirebilirsiniz. Özellikle iletişim bölümü ile alakalı alanı dikkatli ve doğru olarak doldurmak başvuru sahibi sorumluluğundadır.

GENEL BİLGİLENDİRME

Bildirilerin değerlendirilmesi Değerlendirme internet üzerinden araştırmacıların ad, soyad ve kurumları gizli tutularak, bildiri değerlendirme kurulu tarafından yapılacaktır. Bildirilerin değerlendirmeye alınabilmesi için araştırmacılardan en az birinin toplantı kayıt işleminin tamamlanmış olması gerekmektedir. Değerlendirme sonucu tüm bildiri sahiplerine sonuç yazısı olarak gönderilecektir. Bu konuda Toplantı Düzenleme Kurulu tam yetkilidir.

Kongre Bildiri Ödülleri

Kongrede sözlü sunuma kabul edilmiş 3 sözel bildiri ile 1 poster sunumuna Derneğimiz tarafından ödül verilecektir.

Bildiri Özeti Genel Kuralları 

Toplantı dili “Türkçe” olup gönderilecek bildirilerin Türkçe hazırlanması ve Türk Dili Yazım Kuralına uyulması zorunludur. Özetler toplantı web sayfasındaki (www.cukurovaichastaliklarigunleri.org) çevrimiçi bildiri özeti gönderi sistemi ile gönderilecektir. Her özet sadece bir kez gönderilebilir. Bildirilerde tüm yazarların ad, soy ad ve adres detayları açık olarak yer almak zorundadır. Bildiriler giriş, gereçler ve yöntem, sonuçlar ve tartışma olarak düzenlenmelidir. Kısaltmalar ilk yer alışta açıklamalı olarak yer almalıdır. Kaynaklar genel olarak yer almazlar, ancak zorunlu koşullarda birkaç adet yer alabilir. Özetin tamamı, başlık ve yazar adı hariç 250 kelimeyi geçmemelidir.

Bildirilerin Gönderilmesi 

Bildiri özetleri internet üzerinden gönderilecektir. Gönderim esnasında teknik destek ve sorularınız için “SARUS DANIŞMANLIK ORGANİZASYON VE TİC. LTD. ŞTİ. ” ile (0322) 911 0 912 hattan whatsapp üzerinden ya da sarusdanismanlik@gmail.com e-posta adresinden iletişimde bulunabilirsiniz.  Internet üzerinden gönderilen özetler aynı şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Özet gönderme işleminizden sonra e-posta adresinize mail ile dönüş yapılacaktır. Bildirilerinizle ilgili tüm değerlendirme sürecini e-posta ile bildireceğiz.

Bildiri Gönderme Koşulları 

Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildiri gönderi adresi www.cukurovaichastaliklarigunleri.org Son bildiri gönderme tarihi 7 Nisan 2024’dir. Bildiri Formu  ilan edilen tarihte kapatılacaktır. Bildiri özeti genel kuralları kongre web sayfasında yer almaktadır.

Özetlerin Basımı 

Kongre için kabul edilen bildiriler bildiri özeti kitabı içerisinde basılacaktır. Kongreye bildiri göndermekle basım için onay verilmiş olunmaktadır.

Bildiri Sunuları 

Bildiriler sözlü ve poster olarak sunulacaktır. Sözlü ve poster sunu olarak kabul edilen bildiriler, bilimsel programda belirtilen tarih, saat ve alanda, oturum başkanları nezaretinde sunulacak ve tartışılacaktır.

İstek ve şikayet olması durumunda bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı İletişim