Değerli Meslektaşımız,

Çukurova İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (ÇİHUD) olarak ülkemiz ve derneğimiz bünyesinde İç Hastalıkları alanında önemli bir eğitim etkinliği haline gelerek gelenekselleştireceğimiz kongremizin ilkini 27 – 29 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirdik. İç hastalıkları uzmanları başta olmak üzere dâhili tıp bilimlerinde farklı branştan meslektaşlarımızın da olacağı tecrübe ve kanıta dayalı ikinci toplantımızın 15 Haziran – 18 Haziran 2023 tarihleri arasında yüz yüze katılımla Adana’da Çukurova Üniversitesi Mithat Özhan Amfisinde düzenlenmesine karar verilmiştir.

Kongremizde İç Hastalıkları kliniklerindeki çok önemli ve ilgi çeken konuların yanı sıra çoklu kronik hastalık yönetiminde İç Hastalıkları uzmanının lider görevi görerek bu derece önemli ve kritik role sahip İç Hastalıkları uzmanının, üstlenmiş olduğu bu yükümlülüğün doğası gereği kendini her zaman yeni bilgilerle donatması, mevcut bilgilerini güncellemesi ve edindiği yeni bilgi ve becerileri misyonuna entegre etmesi önem arz etmektedir.

Organizasyon komitesinin önceliği olarak, siz değerli katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmak amaçlanmaktadır. Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya özen göstermiş bulunmaktayız. Ayrıca akademik kariyer yapmakta olan meslektaşlarımıza da sözlü bildiri olanağı sunulacaktır. Sizleri, 15 Haziran – 18 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak ‘’2. Çukurova İç Hastalıkları Günleri’’ toplantısına sizleri de bizler kadar heyecanlandırdığı düşüncesiyle davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla.

Kongre Başkanı

Doç Dr. Hilmi Erdem SÜMBÜL

Kongre Geri Sayımı
0
0
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds